Pood

Polar Frost valu leevendav külmageel 150 ml

8.40

Kiiresti toimiv leevendus valule!

  • Valu leevendamiseks.  Valu leevendav külmageel pakub jahutavat tunnet, mis aitab leevendada erinevaid valusid, näiteks lihasvalu, liigesevalu, nihestusi ja venitusi. Jahutav toime aitab piirkonda tuimestada ja pakub ajutist leevendust valu ja ebamugavustunde korral.
  • Põletiku korral. Külmageel sisaldab mentooli, millel on põletikuvastased omadused. Kui külmageel kantakse valulikule piirkonnale, võib see aidata vähendada põletikku, turset ja sellega seotud valu.
Tootekood: KOR01-6 Kategooria:
Kirjeldus

Leevendab lihas- ja liigesvalu ning põletikke, samuti kaela, õla-, alaselja- ja jalalihaste pingeid. Vähendab artriidist ja traumadest
tulenevaid ebameeldivusi. Määri geel õhukese kihina valulikule piirkonnale, 5 minuti pärast määri geel teistkordselt valulikule
piirkonnale, seejärel kasuta geeli 3-5 päeva jooksul iga 3 tunni tagant. Väldi geeli sattumist vigastatud nahale, silma ja limaskestadele.
Aloe Veral on põletikuvastane toime, mis säilitab raviperioodil naha pehmuse ja niiskuse.  Kasuta ka pärast aiatöid! Hoida lastele kättesaamatus kohas.