Pood

Pliidivalvur

300.00

Pliidivalvur aitab ära hoida tulekahju tekkimise kui unustatakse pliit välja lülitada- vaata lisaks https://youtu.be/bfIP7rFyMNQ

Kategooria:
Kirjeldus

Pliidivalvur aitab ära hoida tulekahju tekkimise kui unustame pliidi välja lülitada. Pliidivalvur lülitab pliidi ise välja enne kui tekivad mürgised gaasid ja tulekahju. Innohome Stove Guard SGK5010 ühildub kõikide kaubamärkide ja ahjude mudelitega.
Pliidivalvur on kõige tõhusam viis ohtlike olukordade vältimiseks köögis. See pakub taskukohast kaitset kodumajapidamistes kõige levinuma tuleallika eest.
Temperatuurianduri stiilne disain sobib hästi igasse kööki ja selle saab paigaldada nii õhupuhastile, seinale kui lakke.

Paigladamine: Andur kinnitatakse pliidi kohale, näiteks kubu külge isekleepuva kinnitusosaga ning see ei vaja juhtmeid ega eraldi toiteallikat. Anduri saab paigaldada ka seinale või lakke (mõned paigaldused nõuavad eraldi müüdavat kinnitusklambrit), kui õhupuhasti mudel on selline, et see paigaldamiseks ei sobi.
Ahju taha võib juhtploki paigaldada ainult professionaalne elektrik. See on ühendatud ahju toiteallikaga. Juhtploki ülesanne on ohu korral pliit välja lülitada.

Sobib suurepäraselt inimesele kellel on mäluprobleemid.

Kui suitsuandur annab märku tulekahjust ega hoia ära tulekahju tekkimist, siis pliidivalvur reageerib ennetavalt. Hädaolukorras lülitab pliidivalvur pliidilt voolu välja enne, kui tulekahju saab alguse. Sensortehnoloogia tunneb ära ohuolukorra ja hoiab ära põlengu juba enne selle süttimist – isegi kui korteris pole kedagi või sinu lähedased ühel või teisel põhjusel pliidi juurde ei pääse.