Abitehnoloogiad hooldekodudele

Pakume hooldekodudele erinevaid kliendi turvalisust tagavaid abitehnoloogiaid

 

 • Õekutsesüsteem- hoolduse automatiseerimiseks. Süsteem töötab üle wifi võrgu ning ei vaja kaabeldust. Süsteem koosneb käel kantavast andurist ning tugijaamast kuhu saab lülitada mitu andurit.
  Käel kantav andur on veekindel, seda on võimalik kanda kas selliselt, et seda ei saa käelt ära. Süsteem on jälgitav arvutist ja nutiseadmetest. Süsteem on eesti keelne.
 • Voodisse paigaldatavad andurid– registreerivad inimese kukkumise, mis reageerivad sellele, kui inimene öösel ärkab ja voodist tõuseb. Pakutavad andursüsteemid
  annavad hooldustöötajale teada, et inimene võib vajada abistamist.
 • Alarmsüsteeme, mis teavitavad hoolduspersonali, kui keegi on liikunud väljapoole määratud piiri (nt hoonest või aiast väljumine). Näiteks aiapiirde paigaldamine koos elektroonse lukustussüsteemiga
  võimaldab hoolekandeasutuse personalil hõlpsamalt jälgida inimeste liikumisi. Mõõduka ja sügava dementsusega inimesed võivad hoolduspersonali teadmata hoonest lahkuda, ekselda maja ümbruses ning panna ennast sellega ohtu.
  Positsioneerimisseadmed, mis kasutavad satelliidi ja mobiiltelefoni tehnoloogiat inimese leidmiseks. Seadme kasutaja asukohta saab jälgida arvutis, tahvelarvutis või mobiiltelefonis.
 • Kaamerasüsteeme
 • Hooldaja kutsumissüsteeme

Võta ühendust